O firmě

Historie firmy:

Firma se od roku 2000 zabývá prodejem, servisem a pronájmem nových i použitých stavebních strojů a náhradních dílů. V současné době rozšířila své působní o stroje zaměřené výhradně pro asfaltové technologie, kde je schopna nabídnou celou škálu strojů a zařízení pro výstavbu a opravu komunikací.

Hlavní činnosti:

Hlavní činností firmy je koncentrace na stroje pro asfaltové technologie, jakými jsou například Distributory asfaltových emulzí, zalévače divokých spár, frézy na dopravní značení aj. Firma je díky velkému portfoliu prověřených spolehlivých subdodavatelů schopna dodat i celou řadu použitých stavebních strojů počínaje malou mechanizací až po těžkou stavební techniku. Firma je také připravena rychle reagovat na poptávky stran pronájmu v celé škále malé mechanizace.

Cíle firmy:

Firma si klade za cíl plnit dodávky takové stavební mechanizace, která svou funkčností a spolehlivostí bude efektivně vypomáhat při výstavbách či opravách malých i velkých stavebních projektů. Za neméně důležité považujeme i následnou péči při případných potřebách opravy, repase, nebo dodávce náhradních dílů.

Naše reference
Maecenas tristique orci ac sem. Duis ultricies pharetra magna. Donec cumsan malesuada orci. Donec sit amet eros. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer.
zobrazit reference